Fotografia ślubna

TEN” dzień

Pozwólcie udokumentować mi Waszą zaczarowaną miłosną historię!

To dla mnie zaszczyt móc towarzyszyć zakochanym parom w tym szczególnym dniu. Fotografować prawdziwe emocje – od uśmiechu po łzy wzruszenia. Od ukradkowych kadrów po pozowane zdjęcia z najbliższymi.

Zakres mojej pracy możemy elastycznie dopasować do Waszych potrzeb – mogę rozpoczynać fotografowanie od przygotowań, bądź pojawić się dopiero na ceremonii. W trakcie dnia pozostaję do Waszej pełnej dyspozycji, podpowiem jak zapiąć muchę czy spinki od mankietów, gdzie zrobić zdjęcie grupowe, przypomnę o zdjęciach z bliskimi.

Nawet najlepszy sprzęt może się zepsuć w najbardziej nieoczekiwanym momencie – jestem na to przygotowana. Zawsze zabieram ze sobą dwa aparaty oraz różne obiektywy, zapas kart pamięci i lampy błyskowe. Do czasu przekazania Wam zdjęć w pełnej rozdzielczości materiał przechowuję na dwóch dyskach zewnętrznych. Pracuję na aparatach fotograficznych marki SONY – pełnoklatkowych lustrzankach i bezlusterkowcach. Posiadam ukończony kurs fotografowania i filmowania uroczystości kościelnych, czego potwierdzeniem jest legitymacja wydana przez bydgoską kurię diecezjalną.

W moich fotografiach przeważają kolory – delikatne, pastelowe barwy, podkreślające radosny charakter ceremonii zaślubin.

Najczęściej wykonuję reportaże ślubne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie stanowi żadnego problemu fotografowanie w innych zakątkach Polski.

Wszystkie śluby fotografuję osobiście, nie wysyłam podwykonawców. Gotowe zdjęcia przekazuję w ciągu 60 dni roboczych od dnia pleneru ślubnego na ozdobnym spersonalizowanym pendrive.

Sesja ślubna

Na sesję ślubną najlepiej wybrać się innego dnia niż ślub, dzięki czemu możemy zarezerwować wystarczającą ilość czasu na wykonanie zdjęć. Przy wyborze miejsca sesji ogranicza nas tylko wyobraźnia – góry, morze, wrzosowiska, lawendowe pola, jeziora, pomosty, puszcze i bory, opuszczone pałace? Co tylko sobie wymarzycie! Jako specjalistka od sesji kwiatowych mogę przedstawić kalendarz kwitnienia, abyście mogli wybrać swoje ulubione kwiaty.

Macie już fotografa, który wykona Wam reportaż w dniu ślubu, a może szukacie prezentu dla Młodej Pary? Zapraszam na sesję plenerową!

Sesja narzeczeńska

Dobrym pomysłem jest umówienie się przed ślubem na sesję narzeczeńską – zdjęcia z sesji mogą być ozdobą zaproszeń ślubnych, bądź podarowane rodzicom w formie fotoobrazu lub fotoksiążki. Czas spędzony na sesji oswoi Was z pozowaniem, a także pozwoli nam się lepiej poznać.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

Oferta 2022

Moją ofertę znajdziecie również tutaj:

Aneta Pawska Enchanted Stories - zaczarowana fotografia ślubna

Zapraszam do kontaktu!
Aneta Pawska
Zaczarowane Historie