O mnie

Zapraszam wszystkich do mojej bajki!

Co mogłabym powiedzieć o sobie?
Gdyby nie fotografia to pewnie uczyłabym geografii, bądź byłabym osobą odpowiedzialną za to, że hotel podczas wycieczki objazdowej z biurem podróży, jest za bardzo oddalony od miasta, a śniadanie w formie bufetu szwedzkiego za mało różnorodne 😉

Pierwsze kroki w fotografii stawiałam podczas wyjazdów turystycznych, których aparat był nieodłącznym elementem. Zainteresowanie fotografią portretową pojawiło się u mnie na studiach w 2009 roku. Od tego czasu stale doskonalę swój warsztat oraz inwestuje w sprzęt. W 2012 roku poszerzyłam zakres mojej twórczości o przygotowywanie bajkowych stylizacji do sesji zdjęciowych.

Mówią na mnie czasem pogodynka – obrazy satelitarne, meteorogramy i mapy radarowe – nie mają przede mną tajemnic, więc o pogodę na sesji możecie być spokojni. Oprócz rozmów o pogodzie, na sesji plenerowej poczujecie się jak na wycieczce krajoznawczej z przewodnikiem – zobaczycie nowe miejsca, poznacie ich historię, faunę i florę 😉

Nie musicie się również obawiać o to jak pozować – pomagam, instruuję, pokazuję pozy na sobie. Sesja to nie tylko zdjęcia, ale również czas spędzony na ich wykonaniu, który ma być dla Was dobrą zabawą.

Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie usług fotograficznych. Działam głównie na terenie Bydgoszczy i okolic. Pracuję na lustrzankach i bezlusterkowcach marki SONY. Style które pojawiają się na moich zdjęciach to: klimaty gotyckie, wiktoriańskie, baśniowe, fantasy, burleskowe.

Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/A.Pawska

Pozdrawiam serdecznie,

Aneta Pawska Zaczarowane Historie